Samochód BMW M4

BMW M4 jest to sportowy samochód osobowy. Ten model jest następcą auta, jakim jest BMW M3. Wyżej wymieniony pojazd, pojawił się oficjalnie na rynku w roku 2013. Jednak jego produkcja ruszyła rok później, czyli w 2014 roku. W kwietniu 2014 roku BMW zaprezentowało ten model w wersji kabriolet. Auto napędzane jest benzynowym silnikiem R6 3,0 l Twin Power Turbo o mocy 431 koni mechanicznych. Ten samochód osobowy posiada w wyposażeniu składany elektrohydraulicznie dach. Jako ciekawostkę, warto dodać, iż zmiana w kabriolet trwa tylko dwadzieścia sekund. Zmiana ta, możliwa jest wyłącznie w czasie jazdy z prędkością do osiemnastu kilometrów na godzinę. BMW M4 Cabrio trafiło do salonów latem 2014 roku. Miejscem produkcji tego modelu są Niemcy, a konkretnie miejscowość jaką jest Monachium. Warto wiedzieć, iż wiele elementów tego samochodu osobowego, zostało wyprodukowanych z włókna węglowego. Z tego względu BMW M4 charakteryzuje się lekką wagą. Dodatkowo, produkcja części z włókna węglowego, pozwala na zmniejszenie zużycia części samochodowych. Z całą śmiałością, można stwierdzić, że BMW M4 jest modelem niezwykle designerskim. Jego wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny sprawiają ogromne wrażenie. Ten model, pojawił się na rynku z siedmiobiegową skrzynią dwusprzęgłową oraz sześciobiegową skrzynią manualną. Ten samochód osobowy, charakteryzuje się napędem na tylne koła. BMW M4 jest to samochód osobowy, który jest w stanie pomieścić maksymalnie cztery osoby. Ładowność tego modelu wynosi czterysta pięćdziesiąt kilogramów. Pojemność zbiornika paliwa tego modelu wynosi sześćdziesiąt litrów. Masa własna tego pojazdu w klasycznej wersji z manualną skrzynią biegów wynosi 1590 kilogramów. Z kolei, w wersji, z automatyczną skrzynią biegów, samochód osobowy waży już więcej, gdyż 1615 kilogramów. Warto wiedzieć, iż wyposażeniu dodatkowym tego modelu, znajdują się między innymi hamulce ceramiczne. Modelem bliźniaczym tego samochodu osobowego jest pojazd BMW F32.
BMW M4 jest to samochód osobowy, który można spotkać również pod inną nazwą, jako BMW M4 Coupe F82. Model ten, reprezentuje segment z grupy G. Auto występuje w dwóch typach nawozia: cuope oraz cabrio. Maksymalny moment obrotowy wynosi następująco: 550 Nm, 1850-5,500 obr/min. Przyspieszenie 0-100 kilometrów na godzinę, auto osiąga w przeciągu 4,1sekundy. Wymiary tego auta są następujące:

długość wynosi 4671 mm,
szerokość wynosi 1870 mm,
wysokość wynosi 1386 mm,
rozstaw osi wynosi 2812 mm.

Model ten, jest z pewnością konkurencją dla takich aut, jak: Porsche 911, Audi RS5, Mercedes C63 AMG oraz Aston Martin V8 Vantage. W październiku 2015 roku pokazano M4 GTS. Jest to limitowana seria. Ma się ukazać łącznie tylko siedemset egzemplarzy tego samochodu osobowego. Auto nie posiada tylnej kanapy, ale może być wyposażone w klatkę bezpieczeństwa i szelkowe pasy bezpieczeństwa. Samochód napędzany jest silnikiem 3.0 turbo o mocy 500 koni mechanicznych. Model ten robi ogromne wrażenie na ulicach. Reprezentuje on bardzo wysoki poziom.

Na temat tych modeli samochodu znajdziesz także na:

http://bmw-bawariamotors.pl/samochody-uzywane-do-odbioru/BMW-Serii-7-730d-xDrive-Czarny,5y3SG9iaICHpjyf50oGabg

http://bmw-uzywane.com.pl/baw/aktualnosci/639,BMW-X4.html

http://bmw-uzywane.com.pl/baw/leasing