BOYS CAMP – kolonie dla chłopców

Wielu rodziców zastanawia się jak zorganizować czas wakacyjny dla swoich dzieci. Zazwyczaj dziewczynki chcą spędzać wakacje w inny sposób, a chłopcy w inny. Organizatorzy obozów i kolonii dla dzieci wymyślają co raz to nowsze formy wypoczynku. Wszystko po to aby zadowolić wymagających klientów. Tak oto powstał boys camp. Jest to rodzaj obozu stworzony z myślą o młodych mężczyznach chcących przeżyć przygodę oraz porządnie odpocząć.

Boys camp to rodzaj obozu, który na rynku pojawił się niedawno ale od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowanie. Odpowiednio dobrana kadra, towarzystwo rówieśników, elementy szkoły przetrwania oraz wiele innych ciekawych zajęć sprawiają, że boys camp to świetny wypoczynek dla wszystkich chłopców.

Uczestnicy obozów boys camp biorą udział w różnych zajęciach sportowych, ruchowych, oraz integracyjnych. Chłopaki kochają piłkę nożną, dlatego podczas trwania boys camp nie może zabraknąć oglądania meczów. Każdy prawdziwy facet ogląda mecz z przyjaciółmi, zagryzając przy tym pyszne przekąski. To właśnie czeka młodych mężczyzn podczas boys camp.

Następnym bardzo fajnym zajęciem jakie mają chłopaki podczas boys camp to są podstawy szkoły przetrwania. Każdy chłopie chce nauczyć się budować szałas, rozpalać ognisko czy łowić ryby. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się posługiwać mapą oraz kompasem, a także odbędą grupową leśną wyprawę. To naprawdę świetna zabawa, która angażuje każdego uczestnika.

Podczas boys camp nie może zabraknąć oczywiście majsterkowania. Chłopcy nauczą się zbijać deski na karmnik, skręcać meble bez instrukcji czy eksperymentować z prądem.

Oczywiście wszystkie zajęcia na boys camp prowadzone są przez najlepszych wychowawców, animatorów i instruktorów. Dbają oni o świetną zabawę, ale także o bezpieczeństwo Waszych dzieci.

Koszt obozów boys camp waha się w zależności od wybranego organizatora, od regionu w którym odbędzie się obóz oraz od dodatkowych atrakcji. Natomiast rodzice chcący posłać swojego małego łobuza na wakacje w postaci boys camp, powinni liczyć się z kosztami zaczynającymi się od 1700 zł.

Polecamy boys camp wszystkim chłopcom. Zarówno stałym obozowiczom jak i dzieciakom, które pierwszy raz będą jechały na wakacje bez rodziców. Zapewniamy, że nie ma tam miejsca na nudę czy tęsknotę. Jesteśmy przekonani, że dzieciaki wrócą do domu szczęśliwe i pełne doskonałych opowieści. Należy jednak się spieszyć z ewentualnymi rezerwacjami, gdyż ilość miejsc na boys camp jest ograniczona. Jest to bardzo dobrze sprzedający się obóz wśród ofert biur podróży. Życzymy udanych i ciekawych wakacji podczas boys camp.


Zobacz więcej: https://www.kogis.pl/artykul/boys-camp-wakacje-w-chlopiecym-gronie/