Atrakcyjna oferta obozów dostępna na 2019 rok

Firma Kogis jest organizatorem obozów oraz wycieczek dla dzieci i młodzieży. Obozy i kolonie dzielone są na tematyczne wyjazdy. W ofercie znaleźć można między innymi obozy fotograficzne, taneczne, gitarowe, sportowe, narciarskie, artystyczne, survivalowe, żeglarskie oraz wiele innych. Z pewnością wyjazd taki będzie świetną okazją do poćwiczenia swoich umiejętności.

Na takich obozach z łatwością również dzieci nawiązują kontakt z rówieśnikami. Obozy 2019 oferowane przez firmę Kogis zapewniają dużą dozę rozrywki, uśmiechu a także wpływają one na rozwój poszczególnych umiejętności wśród dzieci i młodzieży. Ciekawostką jest fakt, iż kogis.pl oferuje również obozy tematyczne, z fabułą. Do takich wyjazdów można zaliczyć obóz Harry Potter czy też Star Wars. Z pewnością na takim obozie powinni znaleźć się fani tych fantastycznych filmów. Warto poznać szerzej ofertę poszczególnych wyjazdów tematycznych.

Pierwszy z wyżej wymienionych obóz fotograficzny jest dedykowany pasjonatom fotografii. Plan zajęć na obozie jest ciekawie rozplanowany, dzięki czemu nie ma czasu na nudę. Profesjonalna kadra uczy różnych technik robienia i przerabiania zdjęć. Zdjęcia robione są zarówno w profesjonalnym studio jak i również w plenerze. Co ciekawe, w ramach tego programu uczestnicy mogą liczyć na wycieczkę autokarową nad polskie morze. Kurs fotograficzny przeprowadzany na obozie odbywa się w urokliwej, spokojnej miejscowości Czaplinek. W ofercie można znaleźć także obóz gitarowy. Jest on dedykowany młodzieży w wieku od 11 do 17 lat. Co istotne, obóz przeznaczony jest dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z gitarą jak i również dla tych bardziej zaawansowanych. Każdy może podszkolić swoje umiejętności w tematyce gry na gitarze.

Warsztaty przebiegają w pozytywnej, ciepłej atmosferze. Warsztaty szkolą młodzież w zakresie gry na gitarze ale i również w kwestii pozbywania się tremy podczas występów.

Młodzież kwateruje się na obozie w 2-5 osobowych pokojach. W pokojach znajdują się łazienki. Posiłki serwowane są cztery razy dziennie. Dla dzieci, które nie spożywają mięsa, istnieje możliwość przygotowania wegetariańskich posiłków. Napoje również znajdują się w cenie, woda jest bez ograniczeń. Dla chętnych, przygotowane są także fakultatywne wycieczki, dostępne za niewielką dopłatą. W ofercie fakultatywnej znajduje się między innymi rejs żeglarski. Rejs odbywa się po jeziorze Drawskim, trwa on kilka godzin, podróż odbywa się jachtem. W ofercie tej znajduje się także kilkugodzinny trening na desce windsurfingowej. Rodzice mogą liczyć na szczegółowe fotorelacje z wyjazdu. Co istotne, kontakt z kadrą jest całodobowy. Na oficjalnej stronie kogis.pl można zobaczyć zdjęcia z poprzednich wyjazdów.

W ramach ceny wchodzi ubezpieczenie, wyżywienie oraz oczywiście zakwaterowanie. Obozy 2019 dedykowane są dzieciom i młodzieży do 17 roku życia. Jeśli chodzi o kadrę, posiada ona uprawnienia dające możliwość pracowania z dziećmi. Osoby z kadry posiadają kurs pierwszej pomocy, jak i również kurs ratownictwa.

Sprawdź: https://www.kogis.pl/obozy