ibemo.pl/leasing-samochodu

Agencja starStone – imprezy firmowe na wolnym powietrzu

Imprezy firmowe są świetnym sposobem na zrelaksowanie się oraz na wzmocnienie więzi z pracownikami i kontrahentami. Pozwalają na chwilę wytchnienia i oderwania się od pracy, a często też stanowią nie lada rozrywkę dla uczestników. Wystarczy, że organizatorzy oprócz przyjęcia, luźnej potańcówki lub ogniska, zaproponują gościom jakieś ciekawe atrakcje. Sprzyja to nie tylko wzmacnianiu więzi z współpracownikami i kontrahentami, ale także pomaga budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Dlatego każdy pracodawca powinien zdać sobie sprawę, że biznes to nie tylko ciężka praca, ale także czas na regenerację i dobrą zabawę, które wpływają na funkcjonowanie każdej firmy.

Tak naprawdę okazja do zorganizowania imprezy firmowej znajdzie się zawsze. Może to być przyjęcie gwiazdkowe, event z okazji jubileuszu firmy, świętowanie jakiegoś sukcesu lub impreza integracyjna. Wystarczy dopasować schemat imprezy do wydarzenia i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Ostatnio dużą popularnością cieszą się imprezy firmowe w plenerze. Stęsknieni za słońcem i ładną pogodą, gdy tylko robi się ciepło, chętnie organizujemy wszelkie eventy na wolnym powietrzu. Zwłaszcza, że decydując się na imprezę plenerową mamy niemal nieograniczone możliwości na wspólne spędzenie czasu.

Imprezy firmowe w plenerze mogą być organizowane na różnych płaszczyznach. Można na przykład zdecydować się na aktywne spędzanie czasu, rodzinny piknik lub garden party. Wystarczy dobry plan i wykonanie, a zwykła impreza firmowa może przekształcić się w wydarzenie, które wyróżni daną markę na tle konkurencyjnych firm. Nie warto przejmować się lub co gorsza zniechęcać brakiem doświadczenia w organizowaniu eventów firmowych, ponieważ na rynku istnieje wiele profesjonalnych agencji świadczących takie usługi. Jedną z nich jest firma starStone działająca na południu Polski. Dzięki latom doświadczenia organizują imprezy firmowe i integracyjne na długo zapadające w pamięci uczestników.

Agencja eventowa starStone – pomysły na imprezy plenerowe

Na południu Polski, w miastach takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Wisła i wielu innych, można zorganizować mnóstwo ciekawych imprez firmowych w plenerze. Nie brakuje tam atrakcyjnych lokalizacji, które warto wykorzystać do zorganizowania pikniku dla pracowników i ich rodzin, oficjalnego garden party, a nawet góralskiej biesiady. Każda z takich imprez plenerowych powinna być uzupełniona o jakąś atrakcję, np.:

  • Zawody sportowe
  • Gry team buildingowe
  • Rozgrywki paintballowe
  • Dmuchane zamki i kule dla dzieci
  • Koncerty
  • Pokazy fajerwerków

Możliwości jest wiele, zwłaszcza, że imprezy firmowe na wolnym powietrzu nie mają takich ograniczeń terytorialnych, jak eventy organizowane pod dachem. Zyskujemy cenną przestrzeń, którą możemy zagospodarować nie tylko odpowiednią oprawą, ale także dodatkowymi atrakcjami dla gości.

Pracownicy agencji eventowej starStone dysponują licznymi pomysłami na wypełnienie czasu uczestnikom imprezy plenerowej, a także przystosowują cały teren pod firmowe spotkanie, udostępniając własne namioty i meble eventowe, budując sceny i dbając o catering oraz odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie. Dzięki temu każdy, kto planuje zorganizować imprezę firmową w plenerze, otrzyma wszystko w jednym miejscu, niezależnie od tego, czy zechce zaplanować event dla kilkunastu, czy kilkuset osób. Kreatywność pracowników agencji starStone sprawi, że efekt tak czy inaczej przejdzie najśmielsze oczekiwania przybyłych gości.